Adel'den Haberler

Adel’den Yepyeni Bir İletişim Kampanyası: Renkli Masal Kahramanları

Yarım asırlık geçmişi ile nesillerin gelişimine eşlik eden, Türkiye’nin güvenilir kırtasiye markası Adel, yeni iletişim kampanyası Renkli Masal Kahramanları ile çocukların masal arkadaşı oluyor


Türkiye’de kırtasiye denince akla ilk gelen markalardan olan ve nesillerin gelişimine eşlik eden Adel, hem kaliteli, hem de ulaşılabilir ürünleriyle çocukların düş gücünü kullanmaları için onları teşvik etmeye devam ediyor. Yeni kampanyası Renkli Masal Kahramanları’nı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarla buluşturmaya başlayan Adel, kahramanlarını tüm iletişim kanallarından tanıtmaya devam ediyor. Çocuklara yönelik Adel çizim ve boyama ürünlerinin ambalajları üzerinde rafları süsleyen kahramanlar, bu kampanya ile birlikte çocuklara birer masal arkadaşı oluyor. Ekim ayına kadar devam edecek olan kampanya ile Yaratıcı Fil Filo, Cesur Aslan Kükrük, Enerjik Köpek Dodo, Dahi Panda Piku ve Meraklı Ahtapot 8 Bacak gibi toplam 5 karakter çocuklarla buluşacak.

 

Kahramanların maceralarına ortak olun!

Adel’in renkli dünyasını yansıtan birbirinden neşeli ve eğlenceli Renkli Masal Kahramanları, Adel boyama ve çizim ürünleri üzerinde minikleri ziyaret ediyor. Ürün ambalajları üzerinde yer alan her bir masal kahramanı, kendine özgü tasarım ve renkleriyle çocukların hayal dünyasında renkli izler bırakıyor. Yaratıcı Fil Filo, Cesur Aslan Kükrük, Enerjik Köpek Dodo, Dahi Panda Piku ve Meraklı Ahtapot 8 Bacak ile tanışmak ve onların eğlencesine ortak olmak için Adel Facebook, Instagram ve Youtube sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.