Bölgesel Yetkili Bayilik Başvurusu

01.10.2020

Değerli iş ortaklarımız,

Ülkemizde kalem denince ilk akla gelen ve bir geleneğe dönüşen Adel Kalemcilik olarak, 1969’daki kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen yarım asra yakın sürede, ürettiğimiz kalem ve kırtasiye ürünleri yüksek kaliteleri ile tüm Türkiye’de ve yakın coğrafyamızda tanındı. Çocuk, genç, yetişkin, herkesin hayatında yer aldı, hepimizin hayatında iyi izler bıraktı ve bırakmaya da devam ediyor.

Dünyadaki en yeni kırtasiye üretim tesislerinden birine sahip Adel Kalemcilik olarak Avrupa’nın sayılı üreticilerinden biri konumundayız. 4000’in üzerindeki yazım, çizim ve boyama gereçleri çeşidi ile Türkiye’de nesillerin gelişimine eşlik ettik. Kalite, Başarma Tutkusu, Yenilikçilik ve iyilik değerlerini kendisine temel alan bir şirket olarak 50 yıl önce çıktığımız bu yolda siz değerli iş ortaklarımız ile beraber önemli yol kat ettik, ülkemize değer kattık.

50 yıllık köklü geçmişimiz ile Adel Kalemcilik olarak, değişen sosyo-ekonomik ve ticari koşullar doğrultusunda ve modern kurumsal yönetim ilkeleri, şeffaflık, geçerli yasal düzenlemelere tam uyum prensipleriyle, odağımıza yenilikçilik ve inovasyonu alarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bunun yanında sosyal, çevresel, ekonomik ve yönetişim risklerinin bertaraf edilmesi hedefiyle yönlendirdiğimiz bir sürdürülebilirlik anlayışını takip ediyoruz.

Benimsediğimiz tüm değerlerimiz ve prensiplerimiz doğrultusunda; 2021 senesinde hayata geçirmeyi planladığımız “Adel Yetkili Bölgesel Bayilik Yapısı” ile ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz.

Kurulması tasarlanan bu yeni yapı ile içinde bulunduğumuz ekosistemde tüm paydaşlarımızın kazan-kazan ilkesi ile çalışması, tüketiciye ürünlerimizin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırılması hedeflenmektedir.

Bu kapsamda Adel Kalemcilik, yetkili bayilik bölgesi kapsamında ekonomik anlamda rasyonel ve objektif kriterleri göz önüne alarak bayilikler vermeye karar vermiştir. Adel Kalemcilik, söz konusu bölgelerde çalışılacak bölgesel yetkili bayileri aracılığıyla ürünlerinin yurtiçinde satışı ve dağıtımını sağlayarak, perakendelere olan servis seviyesini artırmayı, lojistik faaliyetlerini daha iyi planlamayı, böylelikle ürünleriniyaygın ve çok sayıda satış noktasına etkin bir şekilde ulaştırabilmeyi; donanımlı ekibi ile ürünlerin daha yaygın, hızlı ve güvenli bir şekilde tüketici ile buluşmasını hedeflemektedir. Söz konusu yetkili bölge bayileri; Adel’in dağıtım sistemini oluşturan sınırlı sayıdaki bayileri olarak; kendilerine tahsis edilecek satış bölgelerinde bulunan ve aynı bölgede hizmet edecek olan tali bayi ve perakende satış noktalarına hizmet edecektir. Böylelikle perakende noktalarına daha etkin, hızlı ve kaliteli hizmet sağlanması hedeflenmektedir.

Bölgesel yetkili bayilik başvurusu için Başvuru Formu’nun doldurulup, kaşe ve imza ile en geç 10.10.2020 tarihine kadar bayilikbasvurusu@adel.com.tr adresine e-mail olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Bu ilana yapılan başvurular bölge yapısına göre belirlenen adil, makul, somut ve nesnel kriterlere uygun olacak şekilde değerlendirilerek ilgili bayiler, Adel Kalemcilik’in ve tüketicilerin çıkarlarını korumaya en uygun görülen bayiler arasından özenle seçilerek belirlenecektir.

 

Saygılarımızla

Adel Kalemcilik. A.Ş.

 

Başvuru formunu buradan indirebilirsiniz.